O nás

Kdo se o Vás v DH Centru
bude starat


Zuzana Schneiderová, DiS.

Práci dentální hygienistky vykonávám od roku 2006, vřele Vás uvítám u mě v ordinaci a budu se na Vás těšit. Přijďte se přesvědčit, že jsem tu pro Vás.

Více informací

Jana Fürstová, DiS.

V roce 2009 jsem dokončila studium na Vyšší odborné škole zdravotnické v Ústí nad Labem. Pravidelně se zúčastňuji přednášek v oboru dentální hygieny a stomatologie. Mojí snahou je, abyste se ke mně vraceli rádi a bez obav z dalšího ošetření.

 

Více informací

 


Martina Trojanová, DiS.

V roce 2003 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Citlivým přístupem a zodpovědnou péčí se snažím zmírnit obavy z ošetření. Mým cílem je, aby vaše zuby a dásně byli Vaší ozdobou. Těším se na Vás.

 

Více informací

Ing. Eva Slezáková, DiS.

V roce 2016 jsem ukončila studium na Vyšší zdravotnické škole v Praze. Cílem mé práce je naučit pacienty, jak správně pečovat o svůj chrup a předejít tak vzniku kazů, krvácení dásní nebo dokonce parodontitidy. Prevence je nejvýznamnější - čistý zub neonemocní!

 

Více informací


Daniela Mutinská, DiS

V roce 2015 jsem ukončila VOŠZ Alšovo nábřeží 6, Praha 1, od té doby se profesi dentální hygienistky věnuji s nadšením a touhou vzdělávat se tak, aby moji klienti odcházeli z ordinace vždy spokojení.